Felicius

Open Minds Event & Marketing Agency

Festival Evolution

Festival EvolutionFestival Evolution není klasickým veletrhem, jsou to především tři dny doslova nabité programem, ve kterém každoročně vystupuje celá řada mezinárodně uznávaných osobností. Festival vyrostl z pěti veletrhů, jejichž vzájemné propojení uspokojí všechny, kteří dbají o své zdraví, chtějí se dozvědět něco o sobě a rozvoji své osobnosti, chtějí načerpat nové poznatky z oblasti zdravé výživy a biozemědělství nebo nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Obě sekce, prezentační i programová, jsou neoddělitelné a vzájemně se podporují – o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět. Každý rok se snažíme nabídnout návštěvníkům něco nového, dát prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a diskutovat aktuální témata a otázky, aby si návštěvníci mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci i konkrétní výrobky.

Festival Evolution propojuje pět samostatných sekcí:

  •    BIO STYL
  •    ZDRAVÍ
  •    ECO WORLD
  •    ALTERNATIVA
  •    OSOBNÍ ROZVOJ

Bio styl je věnován certifikovaným bioproduktům, Zdraví přináší novinky z oblasti zdravých potravin a přírodních produktů, Osobní rozvoj představuje nové trendy v oboru osobnostního růstu, Ecoworld prezentuje ekologicky šetrné výrobky a služby a Alternativa se zaměřuje na sféru duchovní.

Chcete představit nové trendy v oblasti zdravého životního stylu, aktuální dění v oborech BIO a EKO nebo Vaše novinky z oblasti osobního či duchovního rozvoje?
Přijďte představit svou firmu či projekt na Festival Evolution, který bude již tradičně doplňovat prezentační zónu se stánky atraktivními doprovodnými programy. Díky této koncepci je veletrh již po jedenáct let návštěvníky velmi vyhledávaným unikátním prostředím, které uspokojí všechny zájemce o zdravý životní styl, svůj osobnostní a duchovní rozvoj i ekologické projekty.  Díky širokému spektru nabídky je také vhodným místem pro uzavírání kontraktů i k přímému prodeji koncovým zákazníkům.

Více informací na www.festivalevolution.cz