Felicius

Open Minds Event & Marketing Agency

The Soul of Leadership s Deepakem Choprou poprvé ve střední Evropě!

chopra19. 5. 2016
celodenní tréninkový program

Břevnovský klášter, Praha

Autor bestsellerů a duchovní průvodce Deepak Chopra Vám poradí, jak se stát skutečným lídrem: lídrem s vizemi, které dokáže díky svým schopnostem uskutečnit. Chopra vede semináře leadershipu pro generální ředitele i top manažery významných firem. Cesta, kterou popsal ve své knize Spirituální leadership – je platná v každém byznysu, ale tytéž principy lze využít v  každé oblasti života – v rodině, mezi přáteli, ve škole, v komunitě nebo v sousedství.

Chopra tvrdí, že kromě vnějších projevů lídra, jako jsou charisma, vůdčí schopnosti nebo sebevědomí, je důležitá také niterná úroveň – duše či psyché. Pouze spojením obojího se může zrodit skvělý vůdce.

 “I vy se můžete stát takovým lídrem,” říká Chopra. “cestu máte otevřenou. Jedinou podmínkou je, že se naučíte poslouchat svého vnitřního průvodce. Budoucnost se odehrává právě v této chvíli, a volba „vést“ je na každém z nás, tady a teď.“

www.thesoulofleadership.cz

________________________

Myšlení první ligy: celodenní seminář se 3 top spíkry

Jan Mühlfeit – Marie Diamond – Marian Jelínek

4. 6. 2016, Praha
5. 6. 2016, Bratislava

Myslete jako lidé z první ligy! Zaměřte se na své silné stránky, na svoji osobní jedinečnost. Poslouchejte svoje srdce a koncentrujte se na práci s energiemi.

Společně s Janem, Marianem a Marií  se zaměříte živě na své silné stránky, na svoji osobní jedinečnost. Zjistíte, proč je správné myšlení základem pro dosažení úspěchu. Jak kráčet cestou od nastavení myšlení k dosažení úspěchu. Když myslíte jako lidé z 1. ligy, tak se do ní s největší pravděpodobností také dostanete. Proč je důležité zaměřit se na rozvoj svých silných stránek a nikoli slabin?

Více informací na www.mysleniprvniligy.cz