Eventy » Myšlení první ligy – seminář

Myšlení první ligy – seminář

Zapojené osobnosti:  Jan Mühlfeit

seminář
Jan Mühlfeit, Marian Jelínek, Adela Banášová: Myšlení první ligy
22. 10. 2016
Holiday Inn Bratislava
počet návštěvníků: 400

seminář
Jan Mühlfeit, Marian Jelínek, Marie Diamond, David Svoboda, Klára Issová: Myšlení první ligy
4. 6. 2016
Grandior Hotel Prague
počet návštěvníků: 350

Spíkři, kteří dosáhli úspěchů v různorodých oblastech, přibližují posluchačům svůj pohled na byznys, komunikaci a současný svět. Každý z nás má dnes možnost projevit svůj talent a potenciál. Pro úspěch v jakékoliv oblasti je pro každého důležité zjistit, jaké má silné stránky, co je jeho vášeň, tedy po čem touží a kde je na trhu zrovna příležitost. A pokud chce být v životě úspěšný, musí stavět na svých silných stránkách – objevit je, poznat je a rozvíjet.

Seminář je určen pro úspěšné vizionáře, inovátory a podnikatele. Vždyť i vysněný cíl může mít svůj skrytý potenciál. Nikdy není na škodu další rozvoj, nový pohled či dobrá rada. Každý z nás se potýká s novými výzvami, hledá nové cesty nebo se chce posunout na vyšší úroveň.

Při vyslovení sousloví “první liga” většině z nás naskočí asociace se sportem. Díky paralelám mezi vrcholovým sportem, byznysem a životem můžeme tyto tři oblasti vzájemně propojovat a obohacovat.  Člověk se dostane pouze tam, kam mu dovolí jeho mysl. Když myslíte jako lidé z první ligy, tak se do ní s největší pravděpodobností také dostanete.  Občas klesnete, ale zase se vrátíte, protože vaše mysl se nesmíří s druhou ligou nebo s divizí. Pokud ale budete pořád pochybovat a myslet jako hráč okresního přeboru – zřejmě se do první ligy nikdy nedostanete. Štěstí, odvaze a úspěchu předchází pečlivá příprava.

Více informací na www.mysleniprvniligy.cz