Felicius

Open Minds Event & Marketing Agency

David Icke opět v Praze

David Icke8. 10. 2016
celodenní přednáška
Praha, Lucerna Velký sál

Britský spisovatel a myslitel David Icke již 25 let odhaluje šokující tajemství a zatajované informace týkající se historie lidstva i našeho každodenního života. Zabývá se otázkou KDO A CO OPRAVDU KONTROLUJE TENTO SVĚT. V rámci svého celosvětového turné Worldwide Wake Up Tour navštíví 8. října 2016 již podruhé Prahu. Srdečně vás zvemme na jeho celodenní přednášku ve Velkém sále Lucerny.

Více informací na www.davidickeinfo.cz

_______________________________

Bashar poprvé v Evropě
Seminář vede Darryl Anka

BASHARv Evrope

15. 10. 2016
celodenní seminář
Praha, Palác Žofín

Amplifying First Contact… seminář, který změní vaše vnímání reality

Bashar poprvé v historii navštíví Evropu. Využijte jedinečnou příležitost a zúčastněte se celodenního semináře v Praze. Začneme speciální transmisí pro evropský kontinent – bude o vysoké pravděpodobnosti navázání prvního kontaktu s lidmi na vaší planetě. Budeme diskutovat o různých způsobech, jakými mohou různí lidé v různých koutech Evropy podpořit a prezentovat ideu našeho spojení po celém světě. Mnoho vlád na vaší planetě již ví o naší existenci, o zprávách o UFO, o možnostech, jak spolupracovat a jak rozšiřovat informace a zvyšovat pravděpodobnost, aby se informace rozšířily mezi lidi.

14. 10. 2016
světová premiéra filmu First Contact
Praha, Lucerna Velký sál

Srdečně vás zveme na světovou premiéru unikátního dokumentárního filmu o Basharovi „First Contact“. Film vypráví skutečný příběh Darryla Anky, kterého setkání s UFO přivedlo až k tomu, že se stal médiem při channelingu mimozemské bytosti známé jako Bashar, která dodává lidstvu důležité zprávy.  Film se zabývá potenciálním pozitivním vlivem mimozemského kontaktu na naši společnost.

Více informací na www.basharineurope.com/cz