Felicius

Open Minds Event & Marketing Agency

Defining Limitless Leadership

25. 4. 2018, DOX – Centrum současného umění, Praha

Prožijte celý den na semináři s Deepakem Choprou, na kterém se s vámi podělí o poznatky ze své nejnovější knihy Super Brain. V ní oslavuje zlatý věk neurovědy a jde ještě dál – otevírá dveře do zlatého věku lidského mozku. Poznatky nejnovějšího výzkumu propojuje s prastarou duchovní moudrostí a nejnovějšími průlomovými objevy v oblasti neurovědy s touhou po zdraví, životní pohodě a duchovní realizaci.

Více informací na www.thesoulofleadership.cz

bnr_deepak_Aj_450

__________________________

Něco se stane jen #JEDENKRÁT za život

24. 4. 2018, DOX – Centrum současného umění, Praha

Zahraniční i čeští spíkři budou v krátkých blocích prezentovat své životní i pracovní zkušenosti a náhledy na změny či inovace, které dopadají na společnost i individualitu člověka. Druhá část „NeKonference“ se podívá na inovace z pohledu neúspěchů (protože každý evoluční krok vpřed si nárokuje také oběti).

Chceme inspirovat, informovat, diskutovat. Otevřeme laboratoř nápadů, názorů, trendů, konceptů, přístupů, metod.

Na koho se můžete těšit:

Deepak ChopraRoger James HamiltonBarbora ChuecosSvětlana WitowskáPavel KysilkaJan MühlfeitTomáš HajzlerJames A. CusumanoPetr Beneš

Večerní program:

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti nemluví o svých úspěších, ale naopak o věcech, které se zrovna nepovedly, ale zkusit se musely.

Hosté:

 • Zbyněk Frolík - CEO Linet Group SE
 • Lucie Brešová - Výkonná ředitelka Kiwi.com
 • Roger James Hamilton - Zakladatel profilu Dynamiky bohatství
 • Renata Mrázová - Global Head of HR NN Group
 • Martin Záklasník - CEO E.ON Czech holding AG

Více na www.jedenkrat.cz

Navštivte Festival Evolution opět v březnu

23. – 25. 3. 2018

Výstaviště Praha Holešovice

Festival Evolution

Festival Evolution je největší středoevropský festival se zaměřením na zdravý životní styl a osobní rozvoj, který představuje nejnovější trendy v oborech BIO a EKO už 14 let. V březnu se můžete opět těšit na nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši. Představí se více než 400 tuzemských i zahraničních vystavovatelů z pěti obvyklých okruhů – Bio styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj.

Najdete tu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. Stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu. Pozadu nezůstane ani programová nabídka – během tří dnů na 7 pódiích vystoupí téměř 200 účinkujících. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení se připravují také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti. Nebude chybět ani food zóna s bohatým výběrem bio, veggie, vegan, raw, natur a fair trade potravin.

www.evolution.cz

Festival Evolution nově na podzim!

Nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace nabídne podzimní Festival Evolution, který proběhne ve dnech 23. – 24. 9. 2017 na Výstavišti v Praze Holešovicích. Festivalový program cílí na všechny příznivce zdravého a aktivního života. Na své si přijdou milovníci nových i netradičních trendů ve stravování i rodiny s dětmi, pro které připravujeme spoustu aktivit.

Festival Evolution

 • Prodejní stánky s pestrou nabídkou bio, eko a přírodních produktů v Pravém křídle i na venkovní ploše .
 • 5 programových podií s přednáškami, workshopy, lekcemi vaření a ukázkami kreativních a pohybových aktivit apod.
 • RawFest mini ve spolupráci s Lifefoodem - nákupy, občerstvení, přednášky a ukázky vaření.
 • Fair trade expozice - společná prezentační a prodejní expozice fair trade producentů a distributorů.
 • Street food - zóna s občerstvením a velkým výběrem bio, raw, veggie, vegan a fair trade potravin.
 • Farmářský a bio trh na venkovní ploše s nabídkou čerstvých potravin.
 • Dětské programy, tvořivé dílničky, pohybové aktivity, hlídací koutek.

Celý festival pak zakončí koncert Vojty Dyka s B-Side Bandem.

www.festivalevolution.cz

___________________________

Raymond Moody navštíví Prahu a Bratislavu

Po dlouhých 7 letech se můžete osobně setkat s Raymondem Moodym, autorem bestselleru Život po životě. Od 23. do 29. září proběhne několik přednášek a komponovaných večerů v Praze a Bratislavě.

Na podiu bude společně se zajímavými hosty diskutovat o tématech jako jsou zážitky blízké a sdílené smrti, odcházení jako terapie a cesta poznání, přijetí smrti a příprava na ni …

Dr. Moody se stal průkopníkem vědeckého zkoumání otázky, která lidstvo zajímá po celou dobu jeho existence: Končí život naší fyzickou smrtí? Moody k danému tématu přistupuje striktně vědecky, bez jakékoliv snahy po senzaci. Osobně se setkal s několika tisícovkami lidí, kteří přežili svou klinickou smrt a měli osobní zážitek blízkosti smrti.

Program a vstupenky najdete na www.raymondmoody.cz

Raymond Moody

Festival Evolution startuje již 24.3.2017

bnr_FE2017_300x300Nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace nabídne již potřinácté Festival Evolution, který proběhne ve dnech 24. až 26. března 2017 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Festivalový program cílí na všechny příznivce zdravého a aktivního života. Na své si přijdou milovníci nových i netradičních trendů ve stravování.

Březnový Festival Evolution nabízí pod jednou střechou soubor pěti veletrhů (BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, OSOBNÍ ROZVOJ, INSPIRACE), jejichž vzájemné propojení uspokojí všechny, kteří dbají o své zdraví, chtějí se dozvědět něco o sobě a rozvoji své osobnosti, chtějí načerpat nové poznatky z oblasti zdravé výživy nebo nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu. Nedílnou součástí festivalu je nabitý doprovodný program, ve kterém každoročně vystupuje celá řada mezinárodně uznávaných osobností.

Obě části, prezentační i programová, jsou neoddělitelné a vzájemně se podporují – o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět. „Každý rok se snažíme nabídnout návštěvníkům něco nového, dát prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a diskutovat aktuální témata a otázky, aby si návštěvníci mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci i konkrétní výrobky“ říká zakladatel festivalu Ctirad Hemelík.

Více na www.festivalevolution.cz

Předprodej vstupenek na Festival Evolution zahájen!

Festival Evolution

Až do 31. 12. máte možnost využít nejvýhodnější nabídku vstupenek na Festival Evolution za 170 Kč. Jednodenní vstupenky v online předprodeji objednávejte ZDE >>

Festival Evolution proběhne opět v březnovém termínu od 24. do 26. 3. 2017 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Čeká vás nabitý víkend plný tipů, nápadů a inspirací pro váš zdravý život a osobní rozvoj.

Festival nabízí pod jednou střechou soubor pěti veletrhů (Bio Styl, Zdraví, Eco World, Osobní rozvoj, Inspirace), jejichž vzájemné propojení uspokojí všechny, kteří dbají o své zdraví, chtějí se dozvědět něco o sobě a rozvoji své osobnosti, chtějí načerpat nové poznatky z oblasti zdravé výživy nebo nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Nedílnou součástí festivalu je nabitý program, ve kterém každoročně vystupuje celá řada mezinárodně uznávaných osobností. Obě části, prezentační i programová, jsou neoddělitelné a vzájemně se podporují – o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět. „Každý rok se snažíme nabídnout návštěvníkům něco nového, dát prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a diskutovat aktuální témata a otázky, aby si návštěvníci mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci i konkrétní výrobky,“ říká zakladatel festivalu Ctirad Hemelík.

www.festivalevolution.cz

Konference Biosummit 2016

14.-15.11.2016
Ministerstvo zemědělství, Praha

Biosummit je prestižní konferencí, na které se setkávají k diskusi hlavní aktéři ekologického zemědělství z České republiky i ze zahraničí. Klade si za cíl podnítit výměnu názorů a zkušeností mezi klíčovými aktéry EZ v ČR. Zúčastnění se zaměří na otázky významu ekologického zemědělství pro rozvoj a ochranu životního prostředí, rolí ekologického zemědělství v nové Společné zemědělské politice EU, chybět nebudou ani témata kvality bioproduktů, potravinového zabezpečení či praktické otázky dotací a legislativy nebo spolupráce v rámci zemí. Spíkři přednesou informace a zkušenosti s fungováním EZ v jiných členských státech, představí konkrétní příklady regionálních projektů EZ, úspěšné projekty KPZ a chybět nebudou informace o fungující přeshraniční spolupráci. Cílem Biosummitu je také zpřístupnit veřejnosti prostřednictvím médií nové poznatky v oblasti EZ z ČR i špičkových pracovišť ze zahraničí.  Letošní ročník konference se zaměří také na evropskou spolupráci s důrazem na země V4.

www.biosummit.cz

David Icke opět v Praze

David Icke8. 10. 2016
celodenní přednáška
Praha, Lucerna Velký sál

Britský spisovatel a myslitel David Icke již 25 let odhaluje šokující tajemství a zatajované informace týkající se historie lidstva i našeho každodenního života. Zabývá se otázkou KDO A CO OPRAVDU KONTROLUJE TENTO SVĚT. V rámci svého celosvětového turné Worldwide Wake Up Tour navštíví 8. října 2016 již podruhé Prahu. Srdečně vás zvemme na jeho celodenní přednášku ve Velkém sále Lucerny.

Více informací na www.davidickeinfo.cz

_______________________________

Bashar poprvé v Evropě
Seminář vede Darryl Anka

BASHARv Evrope

15. 10. 2016
celodenní seminář
Praha, Palác Žofín

Amplifying First Contact… seminář, který změní vaše vnímání reality

Bashar poprvé v historii navštíví Evropu. Využijte jedinečnou příležitost a zúčastněte se celodenního semináře v Praze. Začneme speciální transmisí pro evropský kontinent – bude o vysoké pravděpodobnosti navázání prvního kontaktu s lidmi na vaší planetě. Budeme diskutovat o různých způsobech, jakými mohou různí lidé v různých koutech Evropy podpořit a prezentovat ideu našeho spojení po celém světě. Mnoho vlád na vaší planetě již ví o naší existenci, o zprávách o UFO, o možnostech, jak spolupracovat a jak rozšiřovat informace a zvyšovat pravděpodobnost, aby se informace rozšířily mezi lidi.

14. 10. 2016
světová premiéra filmu First Contact
Praha, Lucerna Velký sál

Srdečně vás zveme na světovou premiéru unikátního dokumentárního filmu o Basharovi „First Contact“. Film vypráví skutečný příběh Darryla Anky, kterého setkání s UFO přivedlo až k tomu, že se stal médiem při channelingu mimozemské bytosti známé jako Bashar, která dodává lidstvu důležité zprávy.  Film se zabývá potenciálním pozitivním vlivem mimozemského kontaktu na naši společnost.

Více informací na www.basharineurope.com/cz

Tibetský mistr Čhögjal Namkhai Norbu přijede po 14 letech do Prahy

norbuVe dnech 12. – 14. srpna zavítá do Prahy světově proslulá osobnost Čhögjal Namkhai Norbu, jeden z nejvýznamnějších mistrů nauk dzogčhenu a zároveň i profesor neapolské univerzity, jenž byl také před několika lety v širším výběru kandidátů na Nobelovu cenu míru.

Akce je určena široké veřejnosti – nauka dzogčhenu totiž díky svému přímému a nekomplikovanému přístupu překračuje veškerá kulturní omezení, a je tak dostupná všem lidem, nezávisle na jejich kulturním či duchovním kontextu, nebo na náboženském vyznání. Jde o předávání životní moudrosti pro harmonický život každého z nás – bez omezení či limit. Součástí semináře budou meditace, jantrajóga a další akce jako např. radostné tance Khaita a Tanec vadžry, které jsou na seznamu světového dědictví organizace UNESCO. Vstupné na akci je díky „principu štědrosti“ dobrovolné.

Celý článek najdete ZDE. Více informací na www.stavpoznani.cz

Výukové programy Reconnective Healing s Ericem Pearlem

EP-retouchedEric Pearl zavítá znovu do Prahy v termínu 24. – 28. 6. 2016, aby vám představil nové pojetí programů Reconnective Healing. Cílem je, aby účastníci po absolvování výukových programů Reconnective Healing mohli okamžitě a s jistotou aplikovat poznatky v praxi a byli komplexněji vyškoleni pro práci praktika.

Level I: Základy Reconnective Healing se soustředí na schopnost účastníků propojit se prostřednictvím rekonektivního léčení se svou pravou podstatou a využít účinků léčivých frekvencí pro svůj každodenní život.

Level II: Praxe Reconnective Healing je určen těm, kteří se chtějí stát profesionálními praktiky. Tedy těm, kteří mají hlubší pracovní znalosti, celistvý pohled na svět, jsou ochotni a schopni otevřeně sdílet a stanou se opravdovými ambasadory Reconnective Healing.

Vstupenky ZDE

Více informací na www.eric-pearl.cz

The Soul of Leadership with Deepak Chopra

chopraMay 19, 2016
Břevnov Monastery, Prague

Bestselling author and spiritual guide Deepak Chopra invites you to become the kind of leader most needed today: a leader with vision who can make that vision real. Chopra has been teaching leadership to CEOs and other top executives for eight years, and the path outlined in The Soul of Leadership applies to any business, but the same principles are relevant in every community and area of life, from family and home to school, place of worship, and neighborhood. “At the deepest level,” Chopra writes, “a leader is the symbolic soul of a group.”

The Soul of Leadership aims to fill the most critical void in contemporary life, the void of enlightened leaders. “You can be such a leader,” Chopra promises. “The path is open to you. The only requirement is that you learn to listen to your inner guide.”

www.thesoulofleadership.eu

Farmářské slavnosti pro rodiny s dětmi

Jsme rádi, že i my jsme se podíleli na letošním projektu Farmářské slavnosti. Farmářské slavnosti pořádané Ministerstvem zemědělství tento rok navštívilo 15 000 lidí. Letos slavnosti hostilo pět míst: Moštárna Hostětín, Biofarma Sasov, Kozí farma Pěnčín, Farma Moulisových, Národní zemědělské muzeum Praha.

www.farmarskeslavnosti.cz

Skutečně zdravá škola

Za pouhých pět měsíců zvládlo 15 pilotních škol zlepšit své školní stravování víc než za dlouhá léta předtím. Stačilo několik ne tak složitých kroků a hned šest škol dosáhlo ve stravování takového pokroku, že dokonce získaly bronzový certifikát programu Skutečně zdravá škola.

Více informací ZDE.

Ctirad Hemelík

Prioritou se stalo, že důležité je žaludek rychle nasytit a za pár korun. Ale co naše zdraví?

Co všechno jsou schopni výrobci do potravin přidat, aby prodloužili životnost, dochutili je či vylepšili jejich barvu? Podívejte se na článek Simony Procházkové ZDE.

potraviny

Společnost Sonnentor je vítězem soutěže Firma roku

Společnost Sonnentor z Čejkovic na Hodonínsku je vítězem regionálního kola soutěže Firma roku a odnesla si hned dvojité vítězství – získala také ocenění Odpovědná firma Jihomoravského kraje. A to například díky ekologickým obalům nebo fair trade obchodování.

Více na www.sonnentor.cz

Sonnentor

Česká biopotravina 2015

Vítěznou Českou biopotravinou pro rok 2015 se stala biorajčata ve vlastní šťávě, která byla vypěstována a zpracována na Horňácké farmě v Hrubé Vrbce na Hodonínsku. Od stejného výrobce bodovalo Bio medvědí pesto, a to v kategorii  Biovýrobky pro gastronomii, pochutiny a ostatní potravinářské výrobky. Obě potraviny představují čisté produkty.

Více informací ZDE.

Česká biopotravina

Jamie Oliver dává svůj hlas biopotravinám

Ve své nové knize Everyday Superfood se Jamie Oliver jasně staví za biopotraviny.

V části knihy, kterou zveřejnil na svém webu, říká, že místo toho, aby byly biopotraviny považovány za luxus, jsou synonymem pro přirozenost. Jak sám Jamie Oliver říká, nepotřebujeme zasahovat do běhu přírody, jelikož půda nám poskytne čisté a zdravé potraviny, aniž bychom ji museli zanášet pesticidy a externími vstupy.

Zdroj: www.bio-info.cz

Dr. Ruediger Dahlke zavítá na podzim do Prahy a Bratislavy

Dr. Dahlke je známým autorem knih celostní psychosomatiky, působící od roku 1979 jako lékař a psychoterapeut. Mimo to absolvoval vzdělání v přírodním lékařství a věnoval se během studia také homeopatii.  Proslavil se především jako autor titulů “Nemoc jako cesta”,  “Nemoc jako symbol”, “Nemoc jako řeč duše”, “Agrese jako šance”, “Zákony osudu – pravidla hry pro život” nebo “Princip stínu – smíření s naší temnou stránkou”.

Cílem jeho aktivit je podporovat pacienta na cestě k převzetí odpovědnosti za svůj život, sebepoznání a udržení si či znovuzískání zdraví. Jeho knihy oslovily v německy mluvících zemích miliony lidí a přispěly k vytvoření rostoucího povědomí o psychosomatických souvislostech a celostní medicíně. Dílo Rüdigera Dahlkeho bylo přeloženo do 24 jazyků, přičemž čeština zaujímá druhou příčku v počtu přeložených titulů.

17. a 18. září 2015 můžete navštívit jednu z jeho přednášek v Praze a Bratislavě nebo 19. září 2015 celodenní seminář  v Praze.

PROGRAM 2015
čtvrtek 17. září 2015 – přednáškový večer, PRAHA
pátek 18. září 2015 – přednáškový večer, BRATISLAVA
sobota 19. září 2015 – celodenní seminář, PRAHA

Více informací na www.dahlke.cz.

Dr. Dahlke

_________________________________

Biosummit 2015

2. – 3. září 2015
Ministerstvo zemědělství, Praha

Tradiční setkání hlavních aktérů ekologického zemědělství v ČR s politiky a médii

Biosummit je mezinárodní konferencí, na které se setkávají k diskusi všichni aktéři ekologického zemědělství a prodeje biopotravin z ČR i ze zahraničí. Cílem konference je propojit klíčové osobnosti z řad politiků, obchodníků, zemědělských zájmových organizací s vědeckými pracovníky a zástupci médií.

Hlavní témata:
Jak přispívá ekozemědělství k ochraně půdy?
Bio není luxus, Bio je šance, Bio je normální 

Hlavním tématem Biosummitu 2015 bude půda, která je základem lidské výživy s důrazem na to, že ekologické zemědělství přináší praktické a udržitelné řešení pro mnoho problémů spojených s degradací půdy, ve druhé části konference proběhne diskuse s mottem „BIO není luxus“ s představením několika úspěšných projektů z běžného života. Na Biosummitu budou představeny české i zahraniční projekty ekozemědělství se zaměřením „pro lidi a pro půdu“, které jsou úspěšné v praxi.

Více informací na www.biosummit.eu

_________________________________

SPECIÁLNÍ DÁREK PRO VÁS: 1 rok zdarma do NEWSWIRE.FM

Internetová televize obsahující mnoho filmů, rozhovorů a show, které Vás inspirují.

Deepak Chopra a Festival Evolution vám přináší roční přístup zdarma na web NEWSWIRE.FM. Připojte se k digitální síti plné pořadů, filmů a kurzů pro inspiraci, vzdělání a informovanost. Najdete tu spoustu témat a od vědy a poznání přes zdravý životní styl a wellness až po kreativitu a představivost. Užijte si tento dárek od nás! Klikněte zde pro aktivaci: www.newswire.fm/evolution

newswire.fm

Eric Pearl vás zve na nové semináře Reconnective Healing

EP-retouchedPo třech letech zavítá dr. Eric Pearl znovu do Prahy, aby vám představil nové pojetí seminářů Reconnective Healing. Cílem je, aby účastníci po absolvování seminářů rekonektivního léčení mohli okamžitě a s jistotou aplikovat poznatky v praxi a byli komplexněji vyškoleni pro práci praktika.

Eric Pearl je autorem léčebné metody Reconnection, která je založená na energetickém napojení, a metody Reconnective Healing, během které pacienti soustředí své životní síly na znovunapojení ztracených schopností svého těla, mysli a emocí. Kontakt a rovnováha mezi těmito složkami je důležitou složkou toho, čemu obecně říkáme zdraví.

V současné době Eric cestuje po celém světě a vyučuje, jak aktivovat a používat nové léčivé frekvence. Své znalosti předal více než 100 000 praktikům rekonektivního léčení ve více než 100 zemích. Během krátké doby získal silnou a pozitivní reputaci v Česku a na Slovensku, kde jeho semináře navštívily již stovky účastníků, z nichž většina se i nadále aktivně věnuje práci s rekonektivním léčením.

Více informací na www.eric-pearl.cz

A jaké novinky si pro vás Eric připravil? Podívejte se na video:

Jan Mühlfeit hostem Festivalu Evolution 2015

e-bnr_Vstupenkov_240x320_SKRYTY_POTENCIALJan Mühlfeit bude k naší velké radosti hostem Festivalu Evolution. Ale v Ostravě se s ním můžete setkat už 27.3. na inspirativním semináři “Odemkněte svůj skrytý potenciál”.

Víte, že 80% lidí nevyužívá své silné stránky? Toužíte po šťastném a naplněném životě? Víte jak objevit svůj skrytý potenciál a následně ho rozvinout?
Jan Mühlfeit radí státníkům, vrcholovým manažerům a teď poradí i vám, jak najít svůj skrytý potenciál.

Více informací zde.

Přípravy Festivalu Evolution 2015 už jsou v plném proudu…

Máme radost, že se do dalšího ročníku Festivalu Evolution hlásí nejen naši tradiční vystavovatelé, ale také spousta nových firem, takže se nově můžete těšit například na České ghíčkoAllivictusMydlárna v Hnízdě,
WatergateChemstock a mnoho dalších.

www.festivalevolution.cz

ghíčko

Úspěšný projekt “Poznej svého farmáře” bude pokračovat i v příštím roce

Pro léto 2015 vybere Ministerstvo zemědělství České republiky 13 farem z celé republiky. Jestli hospodaříte a chcete se projektu zúčastnit, přihlaste se do konce listopadu na poznejfarmare@mze.cz.

Více o projektu najdete zde.

Poznej svého farmáře

Eric Pearl opět v Praze!

Eric Pearl8. 10. 2014
Hotel Pyramida
Přednáška: Objevte nové frekvence léčení

Osoba Erica Pearla je pojmem v oblasti konvenční i alternativní medicíny.  Úspěšný chiropraktik, který provozoval lukrativní praxi ve Spojených státech, prošel cestou od klasické medicíny k poznání světa energií, jejich léčivých možností, a změnil sebe i své léčebné postupy.

Eric Pearl je autorem léčebné metody Reconnection, která je založená na energetickém napojení, a metody Reconnective Healing®, během které pacienti soustředí své životní síly na znovunapojení ztracených schopností svého těla, mysli a emocí. Kontakt a rovnováha mezi těmito složkami je důležitou složkou toho, čemu obecně říkáme zdraví.

Ve svých knihách, na svých seminářích i ve své každodenní praxi vysvětluje Eric Pearl všechny jednoduché principy, které ve svém spojení vedou k hmatatelným výsledkům. Stačí znovu navázat se na energii, která je okolo nás. Zájemce učí, jak aktivovat a používat spektrum léčivých frekvencí, které nám dovoluje zcela překročit úroveň doposud známých technik energetického léčení.  Nabízí teoretické zdůvodnění toho, co a jak tvoří naše léčitelské schopnosti, a zároveň praktické ukázky toho, že tyto schopnosti dřímou v každém z nás.

Více informací na www.eric-pearl.cz

Festival Evolution se představí na Zažít město jinak

Už potřetí můžete před Aerem v sobotu 20.9.2014 zažít město jinak, konkrétně bez aut. Od 12.00 do 20.00 se křižovatka Biskupcovy a Ambrožovy změní na prostředí velmi vstřícné ke všem chodícím a sedícím milovníkům volného prostoru. Kromě divadelně-hudebně-filmového programu se představí i sympatické podniky z okolí.

Festival Evolution se bude také aktivně prezentovat. Pro děti i dospělé připravíme dílničku s hrami a úkoly s tématikou zemědělství jako je doplňování pracovních listů, určování rostlin a produktů, poznávání, které plodiny rostou v ČR, lovení rybiček, modelování z různých materiálů, navlékání korálů z těstovin, atd.

kostičky

DALŠÍ PROGRAM:
Po celý den od 12.00 do 20.00

Aeroškola
Aeroškola zve všechny na den otevřených dveří ve zcela novém ateliéru v Ambrožovce, ve kterém se od října rozjedou kurzy animace, filmu a fotografie. Přijďte nás navštívit a vyzkoušet si vše, co bude ateliér v kurzech nabízet, včetně speciálního animačního vybavení. Přivítají vás naši lektoři a vše vám rádi ukáží a vysvětlí. Domů můžete odejít se svým vlastním animovaným filmem, který v ateliéru vytvoříte. Přímo na ulici pro vás pak Aeroškola připraví zábavný interaktivní animační workshop, do kterého se může zapojit každý a přispět svou částí do nekonečného animovaného filmu, který se bude po celý den před kinem Aero natáčet!

Rodinný klub Ulitka
Rodinný klub Ulitka opět připraví pro nejmenší děti odpoledne plné her a soutěží. Letos využijeme všechno, co by se normálně vyhodilo.

Rekola
Znáte růžová kola a už jste si je někdy půjčili na cestu domů po Praze? Teď si můžete jedno sami nabarvit v rámci barvicího workshopu a příště potkat na ulici třeba to vaše.

Hodinová dílna DIY Praha
Hodinová dílna DIY Praha je víceúčelová dílna pro veřejnost. Je určena pro kutily, profesionální řemeslníky i amatéry, kteří nemají vybavení a prostor, ale rádi by vytvářeli věci svýma vlastníma rukama. Na ZMJ si budete moci sami vyzkoušet práci se dřevem při vyrábění a natírání budky pro ptáčky nebo krabice na čaj. Všechny činnosti zvládnout i děti. Za 100,- Kč (budky) nebo 150,- Kč (čajové krabice) si můžete budku i krabici odnést domů.

16mm filmový stan
Zalezte si do přítmí našeho stanu a užijte si v průběhu celého odpoledne filmové pecky z netradičních 16mm kopií.
12.00 | Mach a Šebestová k tabuli!
13.30 | Pytlákova schovanka
15.30 | Jára Cimrman, ležící, spící
17.00 | Růžový panter
19.00 | Vrchní, prchni

14.00
Divadlo pro děti

15.00
Joska a Kiki
Dvě holky s kytarama, co se nebojej osvědčený klasiky ani vlastní tvorby.

15.00 – 17.00
Skákací boty
Proskočte se Biskupcovou.

16.00
Mood Indigo
Pop/jazz/rocková kapela z Kutné Hory.

17.00
Chefparade
Kulinářský workshop.

17.30
Divadlo Ponec - Tereza Hradilkova & Davide Sportelli

18.00
MooF
Jezdíte výtahem? Americký časopis Found označil hudbu kapely MooF jako „Elevator Music“. Takže!!! Až si takhle jednou pojedete a uslyšíte Pop, Jazz, R’n’B či Acid, můžete si být jisti, že máte co dočinění s touto pětičlenou partou.

19.30
OJEBADtheatre
Mladé improvizační divadlo. Promítání fotek Tomáše Hnědého z cesty na Balkán s pomocí divadelních dotáček v režii souboru Ojebad.

STÁNKY SYMPAŤÁKŮ Z OKOLÍ
Lékaři bez hranic
Sdružení pro integraci a migraci
Musictown
Zlatá padesátá
Květinářství Freja
Šperky Weggart
Chefparade
Secret of Raw

INDOOR PROGRAM V KINĚ
12.00 | Kouzlo měsíčního svitu
15.00 | Tři bratři
18.00 | Nejhledanější muž
20.30 | Místa
22.45 | Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil

20.00 – 24.00
Afterparty v Aerobaru.

Více informací ZDE.

Poznej svého farmáře – Eko sady Komňa

Ministerstvo zemědělství zve na den otevřených vrátek

Ochutnat výrobky z místní farmy, ale i produkci zemědělců z okolí, nakoupit kvalitní potraviny z regionu a podívat se, jak farmáři hospodaří a vyrábí skvělé lahůdky – to vše můžete zažít v rámci nového projektu Ministerstva zemědělství (MZe) s názvem Poznej svého farmáře. V sobotu 30. srpna návštěvníky přivítá rodinná Farma Pod lipou z Rokytnice v Orlických horách.

Pět zemědělských farem se zúčastní nového projektu Ministerstva zemědělství cíleného na podporu menších lokálních farem.  Cílem projektu je informovat spotřebitele o zemědělských farmách v jejich okolí a o možnosti nákupu přímo u farmářů.

Zájem ze strany malých farmářů byl velký – Ministerstvo zemědělství obdrželo 200 přihlášek, ze kterých ve třech kolech odborná komise vybrala pět účastníků – Ekofarmu Čapí Letka z Mokřice u Krásné Hory nad Vltavou, Kozí farmu Zerlina z Hážovic u Rožnova pod Radhoštěm, Ma-Ma rodinnou mlékárnu Úhořilka ze Štoků, Farmu pod Lipou z Rokytnice v Orlických horách a EKO sady Komňa u Uherského Brodu.

Vždy v sobotu jedna z farem otevře svá „vrátka“ pro návštěvníky a nechá je nahlédnout do provozu. Společně s hostitelskou farmou se představí i další lokální chovatelé a pěstitelé a nabídnou k prodeji své produkty. V nabídce tak bude kravské nebo kozí mléko a výrobky z nich, med, domácí pečivo, koláče a chléb, vejce, ovoce a zelenina. Prezentovat se budou také lokální výrobky oceněné značkou Regionální potravina. Během dne je připraven bohatý doprovodný program – hudební a divadelní představení, zábavné hry pro děti i dospělé, hrací koutky i rozhovory s přítomnými farmáři.

Ekosady Komňa, 687 71 Bojkovice
13. 9. 2014

Ekologické sady najdete v Komni na Moravském Slovácku v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Rodinnou farmu založili v roce 2005 David Ryšavý, Lumír, Edita a Hana Malcovi vysazením 1 ha ekologického slivoňového sadu, který postupně rozšířily na 9 ha. Dnes zde najdete tři sady s různě starými stromy splňující podmínky bio pěstitelství.  Při procházce rozhlehlými sady můžete sledovat naučnou stezku, na které se dozvíte mnoho o pěstování ovoce, době dozrávání jednotlivých odrůd, možnostech zpracování, ale také o přirozeném ekosystému, kterého se v sadech snaží docílit. Kromě včelích úlů zde najdete i budky pro ptáky a netopýry (přirozené a přírodní likvidátory škůdců) a hmyzí domky, ve kterých se zabydlují další pomocníci zahradníků, kterými jsou například včely samotářky. Pro hady a ještěrky jsou v sadech z kamenů postaveny hadovníky.

Po sklizni švestky slouží pro přímou konzumaci, vaření povidel, sušení, zamrazování, zavařování a v neposlední řadě na kvas.  Můžete se těšit na švestková, ale i hrušková a jablečná bio povidla bez chemické konzervace, cukru, zahušťovadel, barviv a aromat.

A jak se dělají poctivá švestková povidla? Umyté a vypeckované švestky se umelou a pak se vaří 12 až 16 hodin.  Ze 100 kg švestek se připraví cca 20 kg poctivých povidel.

Plakát A4
Leták A5

Více informací: www.jentodobre.cz/poznejsvehofarmare

komna_nahled

Poznej svého farmáře – Farma Pod lipou

Ministerstvo zemědělství zve na den otevřených vrátek

Ochutnat výrobky z místní farmy, ale i produkci zemědělců z okolí, nakoupit kvalitní potraviny z regionu a podívat se, jak farmáři hospodaří a vyrábí skvělé lahůdky – to vše můžete zažít v rámci nového projektu Ministerstva zemědělství (MZe) s názvem Poznej svého farmáře. V sobotu 30. srpna návštěvníky přivítá rodinná Farma Pod lipou z Rokytnice v Orlických horách.

Pět zemědělských farem se zúčastní nového projektu Ministerstva zemědělství cíleného na podporu menších lokálních farem.  Cílem projektu je informovat spotřebitele o zemědělských farmách v jejich okolí a o možnosti nákupu přímo u farmářů.

Zájem ze strany malých farmářů byl velký – Ministerstvo zemědělství obdrželo 200 přihlášek, ze kterých ve třech kolech odborná komise vybrala pět účastníků – Ekofarmu Čapí Letka z Mokřice u Krásné Hory nad Vltavou, Kozí farmu Zerlina z Hážovic u Rožnova pod Radhoštěm, Ma-Ma rodinnou mlékárnu Úhořilka ze Štoků, Farmu pod Lipou z Rokytnice v Orlických horách a EKO sady Komňa u Uherského Brodu.

Vždy v sobotu jedna z farem otevře svá „vrátka“ pro návštěvníky a nechá je nahlédnout do provozu. Společně s hostitelskou farmou se představí i další lokální chovatelé a pěstitelé a nabídnou k prodeji své produkty. V nabídce tak bude kravské nebo kozí mléko a výrobky z nich, med, domácí pečivo, koláče a chléb, vejce, ovoce a zelenina. Prezentovat se budou také lokální výrobky oceněné značkou Regionální potravina. Během dne je připraven bohatý doprovodný program – hudební a divadelní představení, zábavné hry pro děti i dospělé, hrací koutky i rozhovory s přítomnými farmáři.


Farma Pod lipou, Prostřední Rokytnice, 517 61 Rokytnice v Orlických horách
30.8.2014

Do provozu farmy je z velké části zapojena celá rodina Páchových, která hospodaří na 130 ha půdy a stará se o cca 100 ks dobytka. V sortimentu najdete mléko, jogurty, jogurtové nápoje, smetanové mlsánky oblíbené hlavně dětmi, tvarohy, máslo, sýry (čerstvé, zrající i nakládané) a speciální sýrové dorty vyráběné podle vlastní fantazie – pouze na zakázku a pokaždé trochu jinak. Pro většinu výrobků se zákazníci naučili jezdit přímo na farmu, velký úspěch má i automat s faremními výrobky umístěný spolu s mlékomatem na náměstí v Žamberku. Pouze menší část směřuje do maloobchodu.

Rokytnická farma dále nabízí i ustájení koní, jejich sportovní přípravu a trénink jezdců (parkur, drezura, military, rodeové disciplíny, westernové ježdění), provozuje i jezdecký klub. Koňský svět je doménou staršího syna pana Páchy – Jiřího, a to doslova. Stará se nejen o koně ustájené na farmě, ale úspěšně reprezentuje i na mnoha celostátních a mezinárodních jezdeckých soutěžích. Již delší dobu zde funguje jezdecký klub.

Plakát A2
Leták A5

Více informací: www.jentodobre.cz/poznejsvehofarmare

podlipou_350

Poznej svého farmáře – Ma-ma rodinná mlékárna Úhořilka

Ministerstvo zemědělství zve na den otevřených vrátek na lokálních farmách

Ochutnat výrobky z místní farmy, ale i produkci zemědělců z okolí, nakoupit kvalitní potraviny z regionu a podívat se, jak farmáři hospodaří a vyrábí skvělé lahůdky – to všechno mohou 23. srpna zažít návštěvníci kraje Vysočina v rámci nového projektu Ministerstva zemědělství (MZe) s názvem Poznej svého farmáře. Tentokrát návštěvníky přivítá Ma-Ma rodinná mlékárna Úhořilka.

O rodinnou farmu s mlékárnou se stará rodina Brodinových společně s manželi Čiplovými.  Farmu založili v roce 1991 a dnes hospodaří na 100 ha, na kterých se starají o cca 90 ks dobytka a koně čistokrevného plemene  Appaloosa. Farma je zaměřená na chov dobytka s produkcí výběrového mléka, z něhož  tradičním způsobem vyrábí kvalitní plnotučné mléčné výrobky -  tvaroh,  jogurty, kefíry a sýry.  Místní specialitou je  Mamáček – ochucený tvarohový šlehaný krém s různými příchutěmi. Mlsné jazýčky překvapí na první pohled nezvyklá, ale výborná mrkvová příchuť.  Ze široké škály sýrů najdete v sortimentu jogurtový sýr Labane s olivovým olejem, čerstvé přírodní i ochucené nezrající sýry, pařený sýr ve vosku Kaškaval, balkánský sýr, sýrové kuličky v oleji nebo výbornou tvarohovou pomazánku. Na farmě je také mléčný automat na čerstvé syrové, plnotučné mléko. Ráno si v mléčném automatu můžete koupit čerstvé ranní nepasterované mléko.

Kromě nákupu mléčných výrobků se návštěvníci mohou projet na koních, domluvit si výcvik s výukou nebo vyjížďky po okolí.  Na farmě chovají koně plemene appolasa horse, které jsou netradiční svým zbarvením. Majitelka chovné stanice Marie Čiplová se také věnuje výrobě šerp a dekorovacích stuh pro jezdecký sport.

Farma z Úhořilky byla jednou z pěti farem, vybraných pro nový projekt Ministerstva zemědělství s názvem Poznej svého farmáře.  MZe zaznamenalo mezi malými farmáři o účast v projektu obrovský zájem. Ze dvou stovek přihlášek vybrala odborná komise pět hostitelů nového projektu – Farmu Čapí letka z Mokřice u Krásné Hory nad Vltavou (26.7.), Kozí farmu Zerlina z Hážovic u Rožnova pod Radhoštěm (9.8.), Ma-Ma rodinnou mlékárnu Úhořilka ze Štoků (23.8.), Farmu pod Lipou z Rokytnice v Orlických horách (30.8.) a EKO Sady Komňa u Uherského Brodu (13.9.).

“Vždy v sobotu jedna z farem otevře svá „vrátka“ pro návštěvníky a nechá je nahlédnout do provozu. Společně s hostitelskou farmou se představí i další lokální chovatelé a pěstitelé a nabídnou k prodeji své produkty, ” informovalo MZe. V nabídce nebude chybět kozí a kravské mléko i výrobky z nich, sýry, pekařství, bylinky, med a medovina a další výrobky z faremní produkce, prezentovat se budou také lokální výrobky oceněné značkou Regionální potravina, návštěvníci se mohou těšit i na ochutnávky a občerstvení.

Chybět nebude ani doprovodný program – den návštěvníkům zpříjemní živá hudba KYTKA (KYTaroví KAmarádi),  připraveny jsou rozhovory s přítomnými farmáři, ukázka westernového ježdění, děti zaujmou hry a hrací koutky nebo zábavné kouzlení s Magic Franzem.  Vstup na akci je zdarma.


Více informací:
www.jentodobre.cz/poznejsvehofarmare

ma-ma_nahled

Poznej svého farmáře na kozí farmě Zerlina

Ministerstvo zemědělství zve na den otevřených vrátek na lokálních farmách

Ochutnat výrobky z místní farmy, ale i produkci zemědělců z okolí, nakoupit kvalitní potraviny z regionu a podívat se, jak farmáři hospodaří a vyrábí skvělé lahůdky – to všechno mohou 9. srpna zažít návštěvníci Kozí farmy Zerlina v Hážovicích v rámci nového projektu Ministerstva zemědělství (MZe) s názvem Poznej svého farmáře.

MZe zaznamenalo mezi malými farmáři o účast v projektu obrovský zájem. Ze dvou stovek přihlášek vybrala odborná komise pět hostitelů nového projektu – Farmu Čapí letka z Mokřice u Krásné Hory nad Vltavou (26.7.), Kozí farmu Zerlina z Hážovic u Rožnova pod Radhoštěm (9.8.), Ma-Ma rodinnou mlékárnu Úhořilka ze Štoků (23.8.), Farmu pod Lipou z Rokytnice v Orlických horách (30.8.) a EKO Sady Komňa u Uherského Brodu (13.9.).

“Vždy v sobotu jedna z farem otevře svá „vrátka“ pro návštěvníky a nechá je nahlédnout do provozu. Společně s hostitelskou farmou se představí i další lokální chovatelé a pěstitelé a nabídnou k prodeji své produkty, ” informovalo MZe.  Kromě toho budou v nabídce potraviny oceněné značkou Regionální potravina a chybět nebude ani doprovodný program – cimbálová muzika Portáši, divadlo Řád červených nosů, zábavné hry pro děti i dospělé, hrací koutky i rozhovory s přítomnými farmáři.

Farma Zerlina nabídne vynikající kozí sýry a výroky z kozího mléka, František Šubert přiveze pravé štramberské uši, valašské frgály, koláčky a plněné rohlíčky nabídne Pekárna Anežka ze Starého Jičína. Tradiční tyčinky, které měl rád už prezident Masaryk, najdete ve stánku Goldova pekařství. Ovoce, zeleninu a brambory přiveze Miroslav Lička ze Sedlnic, Mlékárna Čeladenka bude točit svou vynikající zmrzlinu. Malá rodinná firma Lubomíra Janhuby nabídne produkty z plodů aronie, kterou pěstuje na vlastních plantážích v čistém prostředí Podbeskydí.  Další produkty lokálních producentů, domácí džemy nebo kávu a další výrobky zdravé výživy nabídne Bio Café z Frýdlantu nad Ostravicí. V nabídce najdete také lokální produkty oceněné značkou Regionální potravina.  Chybět nebudou ochutnávky a občerstvení.  Vstup na akci je zdarma.

Kozí farma Zerlina, Hážovice 2070, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm  – 9. 8. 2014

Více informací: www.jentodobre.cz/poznejsvehofarmare

Přednášku Deepaka Chopry sledovala plná Lucerna

15. 5. 2014

Přednášku o propojenosti a celistvosti člověka a světa si do pražské Lucerny přišlo poslechnout přes 1200 lidí. Někteří využili možnost přijít na Meet & Greet setkání, mnoho návštěvníků zůstalo i na autogramiádu, která byla po přednášce. Jsme rádi, že se akce vydařila a moc děkujeme všem, kteří přišli a pomohli vytvořit báječnou a pohodovou atmosféru.

Snažíme se do Česka vozit osobnosti, které jsou světovými špičkami ve svých oborech a Deepakova návštěva patří mezi splněné sny…
Chceme vám nabízet zážitky, které budou inspirací pro mysl, ducha i tělo. Organizujeme akce, které umožňují nový pohled na události a věci kolem nás a lze se na ně podívat nejen očima, ale i srdcem. Budeme se na vás těšit na některém z našich dalších programů a věříme, že vás zaujmou stejně jako tato přednáška.

Váš tým Felicius

Více informací na www.deepakchopra.cz

“Nejlepší cesta ke štěstí je učinit šťastným někoho jiného,” říká Deepak Chopra

Je nejžádanějším americkým koučem, autorem více než 70 knih, kterých se prodalo přes 20 milionů výtisků. Pro radu si k němu chodí tisíce lidí, mezi nimi i největší americké celebrity. Odhaluje jim pak, že štětští není až tak otázkou vnějších okolností, ale závisí na schopnosti duše okolnosti kreativně pojmout. Do souladu se ovšem nesnaží dostat jen lidské nitro. Ve své vlastní filozofii léčení spojuje technologie západní medicíny a tradiční východní léčitelství. S lékařem a spisovatelem Deepakem Choprou hovořil ve Studiu 6 z 15. května Jiří Václavek.

Přepis rozhovoru včetně reportáže najdete ZDE.

ct24

 

 

 

 

Zdroj: ČT24

Deepak Chopra first time in Prague!

Deepak Chopra first time in Prague!

15. 5. 2014

15.5.2014
Lucerna Great Hall, Prague

Deepak Choopra is one of the most influential medical doctors of our time – an alternative medicine and holistic practitioner; a world authority in the fields of spirituality and self-development.

Join Deepak as he creates a roadmap  for “higher health,” based on the latest findings in both mainstream and alternative medicine.

Deepak Chopra is the author of more than seventy-five books translated into over thirty five languages, including twenty-one New York Times bestsellers in both the fiction and nonfiction categories. Dr. Chopra is a fellow of the American College of Physicians, a member of the American Association of Clinical Endocrinologists, and Adjunct Professor at Kellogg School of Management at Northwestern University, Adjunct Professor at Columbia Business School, Columbia University, and Senior Scientist with The Gallup Organization. Time magazine has described Dr. Chopra as one of the top 100 heroes and icons of the century and credits him as “the poet-prophet of alternative medicine.

Tickets are available at www.vstupenkov.cz

 For more information please visit www.deepakchopra.cz

Česká Konference

15. – 17. 11. 2013
Kutná Hora

Česká KonferencePodzimní program ČK znovu přináší různá témata, jež se dotýkají každého člověka, včetně poznávání a uvědomování si širších souvislostí lidského života. Můžeme se společně těšit na nové přednášející - prof. PhDr. Karla Rýdla, CSc.; doc. RNDr. Jana Pokorného, CSc.; Mgr. Karla Janečka, MBA; PhD., Ing. Miloslava Hlavsu; Jiřího Jabůrka; Květu P. Lauterbachovou; Mgr. Jiřho Turka; doc. Ing. Pavla Beneše, CSc.; Mgr. Janu Šilerovou a mnozí další, kteří nám představí další pohledy na ekonomiku, politiku, družstevnictví, vzdělávání, důstojné podnikání, potraviny, ale též důležité téma o vodě. Představí se vám nové projekty, jako je např. projekt svépomoci HEARTH.net, či projekt RADHLAS o významu slovních pojmů a mnohé další. Nebudou chybět ani hlubší témata o důležitých hodnotách člověka.

V této podzimní části V. ročníku ČK se mnohem více budeme věnovat družstevnictví v jeho pravé formě a důležitému tématu školství a vzdělávání včetně alternativních škol. Společně s tím nás čekají dvě panelové diskuse na tato témata.

Již tradičně nebudou chybět kulturní vystoupení a úplnou novinkou této konference jsou dvě filmové premiéry, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s o.p.s. GLOPOLIS a festivalem dokumentárních filmů „ZEMĚ NA TALÍŘI“ ALIMEMTERRE.

Více informací na www.ceska-konference.cz

Večer Osobního rozvoje

13. 11. 2013 od 19 hod.
Hotel Majestic Plaza, Štěpánská 33, Praha 1

Moderuje Jaroslava Timková

Více informací na www.osobnirozvojonline.cz

Pozvánka ZDE.

pozvanka Osobni rozvoj

Independent company

Independent company

18. 10. 2013

Conference for 3rd millennium
18. 10. 2013, Praha – Paspův sál (Staropramen)

Wolfgang Gutberlet will be the main guest at the conference INDEPENDENT COMPANY on respectable and prosperous business, which will take place on October 18, 2013 in Prague – Smíchov (Staropramen – Paspův sál). German businessman, owner of a chain of more than 280 supermarkets “tegut … ” will be one of the four keynote speakers. The conference includes four lectures and three discussion panels with 13 speakers. The conference will moderate Czech actor Jaroslav Dusek. The theme of the conference is “how to develop in a long term a free creative potential of team members – the way to humanity at work and business.”

Lecturers: Wolfgang Gutberlet (tegut…), Jiří Jabůrek (Barum Continental), Ulrich Rösch (Textildesign & Werkkunst GmbH), Anežka Janátová (Akademie sociálního umění Tabor)

Panel discussion: Tomáš Hajzler, founder of Peoplecomm, initiator of conferences “Live Freedom”; Táňa Fischerová, former Member of Parliament and candidate for president; Naďa Johanisová, ecologigal economist, environmentalist; Ilona Švihlíková, economist; Milan Nakonečný, psychologist and pedagogue.

You can find more information at www.k3k.cz or Facebook.

Nadi Chinnapa Palanisamy: Palm leaves libraries

Nadi Chinnapa Palanisamy: Palm leaves libraries

6. 10. 2013

October 2, 2013 – Ostrava
October 3, 2013 – Brno
October 5, 2013 – Pardubice
October 6, 2013 – Prague

Do you know that, more than 7 thousand years ago, there were libraries of manuscripts made of dried palm leaves in India? Nowadays, there are several of these libraries containing information on destinies of continents, countries, nations and thousands of people who shall come to ask about their fate one day in the future. And maybe it is also your story together with information on the exact day and time when you come to ask, written down by “sephta rishis” thousands years ago, that can be found in the palm leaf in India. Each leaf includes lifelong rigmaroles of one human born in the future.

There are not only Indians who come to the library to imprint their fingers to find out whether their palm leaves may be found to reveal their fates. People ask for their health, relationships; their best abilities for realization in this life, for their previous lives, for what affects them from previous incarnations, what they can expect in nearest or far future and, for their destiny. Is all in our lives given in advance or we may accept some optimal life plan of happiness and handle it in a creative way?

In the year 2010, two “nadis (readers)” of palm leaves visited Europe, and now, for the second time, the Nadi Chinnapa Palanisama arrives in September 2013 to reveal partial secret of palm leaves libraries. The secret that begins with your fingerprint only – you don´t need anything else. According to your fingerprint, the Nadi says the date of your birth, your name, names of your closest family members and friends. Then he will shift himself out of our time and space and sings out your story, your fate, and all what should be said to you in that particular moment from the palm leave!

For more information on the Nadi´s program search the Facebook profileKnihovny palmových listů”.

Tickets are available on www.vstupenkov.cz.

BIOfest with market

BIOfest with market

21. 9. 2013

Jubilejní dvacátý ročník tradičního pražského biojarmarku ekofarem se tentokrát uskuteční v prostorách pražského Paláce Lucerna o víkendu 20. – 21. 9. 2013.

Nový rozměr má svátku biopotravin přidat prezentace filmů o hospodaření citlivém k přírodě, jimiž budou uvozeny jednotlivé diskuzní bloky doprovodného semináře na ústřední téma „BIOtrh v ČR po 20 letech – v kontextu EU.“ Experti, bioproducenti, studenti oboru, novináři,  i zainteresovaní příznivci ekozemědělství z řad návštěvníků se zde mohou ohlédnout za rozmachem českého „biosvěta,“ porovnat ho s vývojem u sousedů  a pohlédnout společně i na jeho šance a překážky do budoucna. Prostor by měl být i pro „bio-příběhy“, chcete-li firemní prezentace, nejstarších hráčů oboru u nás, ochutnávky, kosmetickou poradnu s líčením, výživářskou poradnu, módní přehlídku oblečení z biobavlny, koutek pro děti, hudebníky.

Výběr z programu:

Sobota 21.9. – BIOfestové hovory v kinokavárně Lucerny

11 h  Přes 20 let s mlýnskými bioprodukty PRO-BIO Staré Město p. S. – Martin Hutař
13 h  Biokosmetika Dr. Hauschka
14 h  Country Life – přes 20 let péče o komplexní řešení pro zdravý životní styl – Otakar Jiránek
15 h  Veletrh Biostyl a Festival Evolution – TOP akce jarní BIO sezóny vstupují do 10. ročníku – Ctirad Hemelík

Více informací na www.lea.ecn.cz

Dan Millman: Peaceful Heart, Warrior Spirit

Dan Millman: Peaceful Heart, Warrior Spirit

15. 9. 2013

Lecture with book signing
September 15, 2013, Lucerna Cinema Prague

There are not so many people you fix in your mind so strongly like Dan Millman. He is the former world champion of athletics, instructor of martial arts, university professor and author of many books, the person who fought off his destiny; the man with peaceful heart and warrior spirit. After an intensive twenty-year spiritual quest, he formed his teaching in “The way of the peaceful Warrior”, whose philosophy became a life-style for millions of people all over the world. Everyone who wishes to find the right way throughout his life should understand that he needs to learn a lot more, to overcome a lot and to leave many things.

In his Prague lecture, Dan will teach you how to bring out the warrior inside you, how to overcome your weaknesses and live more simple and peaceful life. Dan will focus on key aspects of our common quest for the meaning, the purpose, and coherences of our lives.

Tickets are sold on www.vstupenkov.cz. You can find more information at www.danmillman.cz.

The Ultimate Guide to buy cheap jerseys

cheap jerseys free shipping

wholesale jerseys china shop-Sale of cheap shirts to meet all your requirements!
Maybe you have a lot of fans around, it is likely your father or sister is a big football fan, you may also like to play all kinds of ball games, but you have none of their own cheap jerseys it? In your father’s birthday party personally gave him a shirt above is how happy thing ah! But still I worried you can not afford now an expensive genuine jersey it? It does not matter, now shirts to introduce you definitely can accept the price, all of cheap jerseys from china our shirts are cheap produce from China, we all know that China-made garment exports to the rest of the world, but also as a great power in the world of silk products, the Chinese manufacture of cheap jersey quality is definitely above other people can not match! And we solemnly promise that we export all cheap jerseys from China’s largest garment production trading venues – White Horse Clothing City! Here is the clothing merchant’s paradise, you will find the equipment you want, but there will not be pirated equipment, all of our shirts are cheap regular club authorized by the foreign production, so the quality you can put ten thousand a heart of it!
So why say it cheap shirts? Here are the reasons: Firstly, our cheap jersey once produced by cheap jerseys the plant directly to the airport, it does not pass through the hands of any middlemen. So to ensure that our consumers will not pay a penny difference! Here it saves you the cost of a large part of! The next is the issue of freight, low price our cheap shirts and most importantly, you do not have to worry about the high shipping costs, because of this we sell cheap shirts just for promotion, all shipping will have our own commitment, so http://www.innathydepark.com/cheap-jerseys-free-shipping.html you you can save a lot of money, you can use the money to buy one of your own favorite soccer or rugby. Or you can use it to buy a ticket directly to wearing your new cheap shirts, above to the stadium and cheer for your favorite team, this is a how gratifying thing ah!
Of course, we can also be cheap jerseys wholesale, if you need a lot of cheap shirts to equip a team, then we have this many Ha deals too! Still thinking about what, and quickly see it, is often said that a successful person can seize the opportunity, here it is your chance! He can seize save you a great part of the money.

Cheap jersey from china

Cheap Soccer Jerseys, Uniforms & Shirts On Sale

Are you looking to represent your favorite soccer team? At soccerloco, you’ll find a large selection of soccer jerseys on sale from a wide range of international clubs and national teams. Our discounted soccer jerseys are top-of-the-line and made from comfortable, moisture-wicking materials, ensuring that you feel relaxed whether you’re out on the field or cheering from the sidelines. Stay confident that you’re still getting a quality piece of fan apparel at a fraction of the price.
No Fear is one classic brand that always looks good, and the famous logo on their clothes distinguishes them from the rest of the competition. Their Skull Burst cheap sports jerseys free shipping is branded with a special appliqu’ logo and has attractive black side panels for a great overall look. Their cheap sports jerseys from china, which comes in black or white, is another popular item that includes extra detail around the armholes for a classic look and feel.
Want more options? TapouT s got you covered. Their Ultimate Fighter Team Rashad cheap sports jerseys from china and Official Team UK Soccer Jersey are sleek polyester models that resemble the shirts the tough guys were for football and rugby, UK style. There s also a Camo jersey that looks a lot like a basketball uniform, with side panel detail at the sleeves.
Looking for something old-school? Our NBA Hardwood Classics shop has the latest retro jerseys, including a large selection of Michael Jordan jerseys If you’re looking for a new look this NBA season, check out our large selection of NBA fashion jerseys and http://www.wholesalejerseysonlineshop.com/wholesale-nfl-jerseys-wholesale-jerseys-online-shop.html sport a new style to wear to your favorite team’s next game. The opportunities are endless at !
So just why don’t we only create some rules and become finished it? Because good deal of people don’t just like the regarded rewarding incompetence, of fixing rules to disguise the weaknesses of certain players rather than others. However, this isn’t about rewarding incompetence or hiding weaknesses, and yes it certainly isn’t about what’s fair or right, two concepts so theoretical so difficult to pin a quarrel your they ought to be tossed immediately from the window. It comes down jerseys from china to making the action of basketball as fun as it could turn out being.