Felicius

Open Minds Event & Marketing Agency

 

We specialize in events and marketing in the field of Open Minds. We organize lectures, seminars, workshops, fairs, scientific conferences, cultural and community events.

More
 

We offer complex advertising and marketing services, we organize events – turnkey. We offer high quality production services, glazed with creativity and field experience.

More
 

The biggest Central European festival focused on health, latest trends in healthy lifestyle, recent findings in BIO and ECO, and novelties in personal and spiritual development.

More
 

Specialized portal for distribution of tickets in the field of Open Minds. We offer a complete solution to ticket sales.

Vstupenkov.cz – your way to knowledge…

More
News

David Icke opět v Praze

David Icke8. 10. 2016
celodenní přednáška
Praha, Lucerna Velký sál

Britský spisovatel a myslitel David Icke již 25 let odhaluje šokující tajemství a zatajované informace týkající se historie lidstva i našeho každodenního života. Zabývá se otázkou KDO A CO OPRAVDU KONTROLUJE TENTO SVĚT. V rámci svého celosvětového turné Worldwide Wake Up Tour navštíví 8. října 2016 již podruhé Prahu. Srdečně vás zvemme na jeho celodenní přednášku ve Velkém sále Lucerny.

Více informací na www.davidickeinfo.cz

_______________________________

Bashar poprvé v Evropě
Seminář vede Darryl Anka

BASHARv Evrope

15. 10. 2016
celodenní seminář
Praha, Palác Žofín

Amplifying First Contact… seminář, který změní vaše vnímání reality

Bashar poprvé v historii navštíví Evropu. Využijte jedinečnou příležitost a zúčastněte se celodenního semináře v Praze. Začneme speciální transmisí pro evropský kontinent – bude o vysoké pravděpodobnosti navázání prvního kontaktu s lidmi na vaší planetě. Budeme diskutovat o různých způsobech, jakými mohou různí lidé v různých koutech Evropy podpořit a prezentovat ideu našeho spojení po celém světě. Mnoho vlád na vaší planetě již ví o naší existenci, o zprávách o UFO, o možnostech, jak spolupracovat a jak rozšiřovat informace a zvyšovat pravděpodobnost, aby se informace rozšířily mezi lidi.

14. 10. 2016
světová premiéra filmu First Contact
Praha, Lucerna Velký sál

Srdečně vás zveme na světovou premiéru unikátního dokumentárního filmu o Basharovi „First Contact“. Film vypráví skutečný příběh Darryla Anky, kterého setkání s UFO přivedlo až k tomu, že se stal médiem při channelingu mimozemské bytosti známé jako Bashar, která dodává lidstvu důležité zprávy.  Film se zabývá potenciálním pozitivním vlivem mimozemského kontaktu na naši společnost.

Více informací na www.basharineurope.com/cz