Felicius

Open Minds Event & Marketing Agency

 

We specialize in events and marketing in the field of Open Minds. We organize lectures, seminars, workshops, fairs, scientific conferences, cultural and community events.

More
 

We offer complex advertising and marketing services, we organize events – turnkey. We offer high quality production services, glazed with creativity and field experience.

More
 

The biggest Central European festival focused on health, latest trends in healthy lifestyle, recent findings in BIO and ECO, and novelties in personal and spiritual development.

More
 

Specialized portal for distribution of tickets in the field of Open Minds. We offer a complete solution to ticket sales.

Vstupenkov.cz – your way to knowledge…

More
News

Eric Pearl vás zve na nové semináře Reconnective Healing

EP-retouchedPo třech letech zavítá dr. Eric Pearl znovu do Prahy, aby vám představil nové pojetí seminářů Reconnective Healing. Cílem je, aby účastníci po absolvování seminářů rekonektivního léčení mohli okamžitě a s jistotou aplikovat poznatky v praxi a byli komplexněji vyškoleni pro práci praktika.

Eric Pearl je autorem léčebné metody Reconnection, která je založená na energetickém napojení, a metody Reconnective Healing, během které pacienti soustředí své životní síly na znovunapojení ztracených schopností svého těla, mysli a emocí. Kontakt a rovnováha mezi těmito složkami je důležitou složkou toho, čemu obecně říkáme zdraví.

V současné době Eric cestuje po celém světě a vyučuje, jak aktivovat a používat nové léčivé frekvence. Své znalosti předal více než 100 000 praktikům rekonektivního léčení ve více než 100 zemích. Během krátké doby získal silnou a pozitivní reputaci v Česku a na Slovensku, kde jeho semináře navštívily již stovky účastníků, z nichž většina se i nadále aktivně věnuje práci s rekonektivním léčením.

Více informací na www.eric-pearl.cz

A jaké novinky si pro vás Eric připravil? Podívejte se na video: